.....Advertisement.....
.....Advertisement.....

Honor rolls

-A A +A
By The Staff

Buckner Elementary

Fourth grade

All A’s — Dakota Baze, Hailey Bowles, Brennan Byrd, Jacqueline Dyer, Kaitlin Gibson, Bradley Gordon, Randy Heite, Oliver Hirn, Leah Hollander, Conner Hounshell, Reid Honeycutt, Andie Hoskins, Jaxon Lashley, Alex Leeper, Nick McKinney, Griffin McLarty, Nic Moore, Skyler Murphy, Zach Nicholas, Taylor Nunn, Jill Oldham, Luke Pearson, Mallory Richards, Abby Root, Shannon Rush, Sophie Schulz, Emma Skinner, Bailey Smith, Keely Thomas, Jacob Torsch, Drake Unger, Ben Whalin, Grant Williams.

All A’s and B’s – Laurie Abbott, Spencer Adams, Kennedy Ballard, Jacob Bates, Austin Berger, Christian Bevis, Taylor Bollman, Michael Breneman, Rebekah Churchman, JD Brown, Travis Clark,Rose Conway, McKenna Cotton, Madeline Davidson, Derek DeBurger, Madison Estes, Robin Fleming, Sam Geer, Alex Gilder, Megan Graves, Anna Haas, Marie Hansen, Sara Head, Josh Hancock, Trevor Isaacs, Drew Kaelin, Rachael Kammer, Michael Kimbell, Ben Leaton, Jake Littlefield, RaShonna Lytes, Makailyn Maikranz, Caitlynn Mason, Jackson Mason, Hunter Maxwell, Allie McKinney, Kaitlyn Miller, Nic Moore, Katie Myers, Seneca O’Hara, Tommy Owens, Coleman Past, Luke Pearson, Kaitlyn Petrosky, Lily Prohaska, Jonathon Queenar, Ally Reinert, Caitlyn Rice, Tyler Romano, Abby Root, Beth Root, Zachary Schmitt, Sophia Sharon, Bailey Smith, Kirsten Smith, Sean Stevens, Jacob Torsch, Drake Unger, Ben Whalin, Bailey Williamson, Nick Wilt.

Fifth grade

All A’s – Blake Adams, Madeline Alvey, Dawson Amburgey, Brian Barmantje, Cara Becker , Ben Bryant, Daniel Calixtro, Brenna Carsone, Katherine Church, Alex Coile, Rebecca Cox, Clay Crouch, Rachel Curtis, Kate DeBurger, Zach Dodson, Leslie Doyle, Jose Espinoza, Marki Funk, Sam Gnadinger, Emma Gregg, Elizabeth Gruber, Emily Hacker, Maggie Hines, Allie Houk, Moira Hyatt, Carson Johnson, Paul Johnson, Katie Kehres, Morgan Kelly, Kasey Kraus, Garrett Kulp, Beth Lawson, Stephanie Leite, Kara Lowry, Danielle McCarson, Kendra McCubbin, Madison McLaughlin, Elli Mesker, Jonathan Moore, Kevin Moriarty, Bryanna Neal, Mariah Netherton, Rachel Page, Sam Phelps, Charlie Quinn, Mallory Rabeneck, Audrey Riggs, Kaitlin Romano, Katie Sawvell, Bryce Schmitt, Alex Schuster, Ashley Selsor, Abigail Sheehan, Riley Shier, John Paul Smith, Ben Snow, Abigail Stewart, Michael Stewart, Joshua Trickel, Myah Underwood, Courtney Walters, Maddie Watts, Andrew Weidner, Kasey Wernert, Gavin Wilson, Megan Woods, Sarah Ziegler, Hannah Ziegler.

All A’s and B’s – Teresa Aldana, Steven Baker, Katherine Banton, Haley Baugh, Harrison Black, Jake Boon, Delilah Boutwell, Rocky Celebrezze, Rachel Churchman, Allen Clark, Kyle Claywell, Madison Cook, Melissa Corral, Austin Cross, Haley Dietrich, Mallory Distler, Rachel Distler, Geoffrey Gigliotti, Dominique Gill, Kaleb Gordon, Joe Gorsick, Sam Hager, Alex Haley, Alora Haley, Hunter Hamilton, Allie Harper, Kaylyn Hayes, Corey Jackson, Sheldon Kapp, Kaitlyn Kellem, Kris Korzeniowski, Justin Langford, Jake LoGuidice, James Macumber, Courtney Mudd, CJ Nichter, Micaela Olsen, Mariah Racine, Jacob Rice, Kali Risinger, Blake Roberts, Alex Rose, Molly Stephens, Cory Watts, Bailey Whitely, Kevin Woods, Lindsey Wright.

Liberty Elementary

Upper Primary

All A’s – Sam Abbott, Erin Donelson, Matthew Morris, Meilin Scanish, Zach Wheeler, Isabelle Moore, J.T. Harris, Blake Simpson, Garrett Coffman, Sierra Lindeman, Claire Ansman, Abi Kadach, Olivia Banta, Hannah Cleveland, Sam Coatney, Connor Ferris, Kitty Helm, Eric Kirby, Lydia Kirk, Michael Schultz, Bethany Strickle, Bryce Griebe

All A’s and B’s – Taylor Barrickman, Rachel Bennett, Parker Burton, Kayla Congleton, Fynn Isenhart, Madison Morley, Ella Rennekamp, Sophie Richter, Gavin Sipes, Kayla Stone, Manuel Vasquez, Matthew Moore, Brandi Bullock, Hailey Lindsey, Marisol Morales, Alex Williams, Jack Cummins, Payton Stone, Aly Case, Conner Dant, Landon Enman, Andrew Dean, Matthew Stoess, Eli Soeder, Olivia Voyles.

Fourth grade

All A’s – Maggie Foster, Jillian Church, Brendan Kelley, Blake Dehler, Hailey Simpson.

All A’s and B’s – Meagan Winkle, Jonathon Wilson, Lucas Walz, Casey Vandenbark, Sarah Snyder, Khloe Sheeran, Samuel Riemer, Logan Prestigiacomo, Shelby Moore, Ben Kraft, Stephanie Kincaid, Joey Hackworth, Mackenzie Eck, Hagan Artman, Kendall Atchison, Michael Brown, Isaiah Bryant, Courtney Demuth, Amber Dixon, Duncan Gibbs, Hallie Keller, Emma Lancaster, Chris Lauron, Ariel Long, Evan McMillen, Richard Muench, Kaileigh Nida, Jackie Stout, Riley Thompson, Alston Tidwell, Logan Cain, Allison Davidson, Kennedy Dick, Serena Ringer, Jessica Smith, Carlie Stacey, Ann Taber, Ben Thome, Presley Williams.

Fifth grade

All A’s – Eli Glancy, Noah Forrest, Grant Hackworth, Austin Hudnutt, Austin Veech, Dean Whitelaw, Katie Bosko, Mikaela Cline, Maddie Dobson, Sydney Gellar, Faith Johnson, Mackenzie Kelley, Kristina Meyer, Amanda Braden, Adam Clark, Meagan Gibson, Olivia Hovis, Stuart Jones, Jared Sanford, Rachel Thomas, Jacob Eadens, Carson Axtell, Mallory Price, Cameron Kogut, Abigail Dean, Shelby Johnson, Jacob Elkins, Niki Harrison, Emily Snyder.

All A’s and B’s – Wally Bober, Brandon Hegerman, Alex Lunders, Austyn Niece, Mason Hill, Logan Mullinax, Sonia Otero, Raina Tackett, Cesar Galvan, Neill Abel, Chase Enmen, Morgan Hayes, Erika Knapp, Kayla Melton, Cavien Moore, Ryan Taylor, Jordan Votaw, Brent Anderson, Bailee Ferguson, Reilly Williams, Breanna Wilson, Amber Francesconi, Garrett Ansman, Kelsey Wohlgemuth, Rachelle Adams, Olivia Clifford, Adam Curry, Sarah Grady, Jan Isenhart, Lauren Moore, Makenzie Mullen, Ben Pryor, Max Wilson, Seth Junion.

Camden Station Elementary

Fourth grade

All A’s – Caylem Ashcraft, Sawyer Blair, Blake Brumfield, Christian Buchanan, Matthew Clark, Annika Hileman, Zachary Long, Jessica Lynch, Bailey Nelson, Cameron Reeder, Parker Root, Brayden Sisson.

All A’s and B’s – Meredith Baxter, Jacob Beck, Seth Boaz, Jeremiah Bosco, Austin Davis, Olivia Davis, Elizabeth Erwin, Joy Girgis, Jenna Harris, Aiden Helton, Mitchell Jergens, Ryan Johnson, Rebekah Keller, Allison Killbarda, Matthew Longstreet, Kelsey McHenry, Kelsey McLeod, Matthew Mengelberg, MacKenzie Montross, Nick Newman, Braxton Payne, Jacob Rogers, Emily Short, Aidan Skeeters, Lexie Stepro, Juliette Tinebra, Addy Tonn, Emma Veselsky, Cody Waldridge, Drew Walters, Clayton Warren, Carly Welch, Meredith Welch, Midori White.

Fifth grade

All A’s – Beth Anne Akers, Evan Allen, Jesse Andrews, Georgia Barrett, Garett Bird, Johanna Bird, Zachary Bird, Sarah Carey, Nicole Childress, Alex Davis, Jeremy Dodson, Alayna Gary, Austin Greenrose, Jacob Herold, Mason Howard, Brad Hull, Amanda Martin, Kelly McKenna, Maggie McLeod, Aidan Nash, Kristina Pond, Miranda Reaves, Ethan Reinhart, Lillie Reinhart, Joey Rice, Tyler Richardson, Stephanie Rowland, Jackson Skeeters, Gabrielle Trago, Giovanni Villar, Ashley Wells, Holden Wight, Sean Wilkerson.

All A’s and B’s – Aaron Amburgey, Jake Boaz, Nick Bullock, Thomas Conti, Victoria Dorado, Joshua Fuson, Skyler Heinstein, Langdon Johnson, Tyler Jones, Caroline Kronfli, Ben Logsdon, Matthew Powell, Christopher Roberts, Nicholas Segada, Reonna Simpson, Isaac Strong, Abbey VanZant.